Competitie

Bij ‘t Pluumke spelen een aantal competitieteams. Hieronder zie je welke teams spelen en hebben gespeeld.

Najaar 2019

Hieronder de directe linkjes per team en dat leid naar de meer informatie over dat team incl. actuele stand en uitslagen:

  • Senioren Mannen 1: met als vaste spelers Edwin, Frank, Jos en wegens blessure v Raymond hebben we nog een vacature ­čśë
  • Senioren Mix 1: met Jacqueline, Karin, Gerard en Marcel.
  • Senioren Mix 2: met Bianca, Judith, Kirsten, Adriaan en Youri.
  • Senioren Mix Lent 1: met Desiree, Jessie, Moniek, Kirsten, Linde, Adriaan, Patrick, en Youri.
  • Junioren 1: met als vaste spelers No├źlle, Bjorn, Isa en vaste invalster Ru.
  • Junioren 2: met als vaste spelers Joeri, David en Luuk.

Voorjaar 2019

Hieronder de directe linkjes per team en dat leid naar de meer informatie over dat team incl. actuele stand en uitslagen:

Najaar 2018

Hieronder de directe linkjes per team en dat leid naar de meer informatie over dat team incl. actuele stand en uitslagen:

  • Team ‘t Pluumke M1┬á(senioren mannen klasse 3/4)┬ámet als vaste spelers Raymond, Edwin, Frank, Wil, Tom en (als ie weer terug is van stage in Luxemburg) Youri.
  • Team ‘t Pluumke T1 (senioren gemend 8e divisie) met als vaste spelers Desiree, Anneloes, Jacqueline, Anoek, Karin, Wil, Marcel en Gerard.
  • Team ‘t Pluumke T2 (senioren gemengd 8e divisie) met als vaste spelers Bianca, Judith, Kirsten, Tom, Adriaan en Youri.
  • Team ‘t Pluumke J1┬á(jeugd onder 17/15 gemend)┬ámet als vaste spelers No├źlle, Josephine, Isa en als invaller Bjorn.
  • Team ‘t Pluumke J2 (jeugd onder 13 gemengd) met vaste spelers David, Casper, Luuk, Joeri, Thomas en Job.

Voorjaar 2018

Hieronder de directe linkjes per team en dat leid naar de meer informatie over dat team incl. actuele stand en uitslagen:

  • Team ‘t Pluumke M1┬á(senioren mannen klasse 3/4)┬ámet als vaste spelers Raymond, Edwin, Frank en Youri.

Najaar 2017

Hieronder de directe linkjes per team en dat leid naar de meer informatie over dat team incl. actuele stand en uitslagen:

  • Team ‘t Pluumke 1┬á(senioren gemengd 4e klasse)┬ámet als vaste spelers Moniek, Jacqueline, Anouk, Karin, Marcel en Gerard.
  • Team ‘t Pluumke 2┬á(senioren gemengd 4e┬áklasse)┬ámet als vaste spelers Bianca, Judith, Kirsten, Tom, Adriaan en Youri.
  • Team ‘t Pluumke M1┬á(senioren mannen 2e┬áklasse)┬ámet als vaste spelers Edwin, Frank, Frans en Wil.

(v.l.n.r. Edwin, Frans, Wil en Frank)

  • Team ‘t Pluumke J1┬á(jeugd onder 17 gemengd klasse 2)┬ámet als vaste spelers Bjorn Giebels, Bjorn Marinussen en Alwin.
  • Team ‘t Pluumke J2┬á(jeugd onder 13 gemengd) met als vaste spelers No├źlle, Josephine en Sylvie.

v.l.n.r. No├źlle, Sylvie en Josephine

  • Team ‘t Pluumke J3┬á(jeugd onder 13 gemengd)┬ámet als vaste spelers David, Luuk, Joeri, Thomas en Job.